#

Sera Örtüsü

SERA ÖRTÜSÜNDE KALİTENİN SEMBOLÜ

YONCA PLASTİK SAN. ve TİC. A.Ş. 1972 yılından günümüze Türk çiftçisinin sera örtüsü alanındaki ihtiyacını üstün ve kaliteli ürünleri ile karşılamaya devam etmektedir.Şirketimiz 48 yıllık tecrübesinin ve kalitesinin yansımasıyla üretmiş olduğu 35’in üzerindeki farklı ürün çeşidine sahip olup, üreticilerin talebine uygun olarak belirtilen ebat ve katkı maddeleriyle ISO9001 standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

Ürettiğimiz 12, 24, 36, 60 aylık UU + IR + EVA + AF + AV katkılı sera örtülerinin yanısıra
  • STAR (36 aylık UV katkılı 0.280 mm)
  • Maximum (36 aylık yeni nesil UV + IR + EVA + LD 0.320mm)
 

İhraç ürünü sera örtülerimiz de mevcuttur. Böylece; bu katkı maddeleriyle üretilen sera örtüleri bitkilerin daha iyi gelişmesini sağlayarak üründe verim artışı ve kalite yükselmesine yardımcı olur.
YONCA PLASTİK A.Ş. yılların tecrübesi ve kalitesiyle; dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek, Türk çiftçisine hizmet etmeye bundan sonra da devam edecektir.

FALİYET ALANI: P.E film; 12, 24, 36, 60 aylık UU + IR + EVA + AF + AV katkılı sera örtüleri, STAR, SUNNY, EXPORT ihraç ürünleri, mulch film, solarizasyon film, ısı perdesi, sulama hortumları, sebze ve meyve torbaları, shrink film imalatı ve satışı.

SERA ÖRTÜSÜ ÜRETİMİNDE ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Üretilen her ürün, ömür (yaşlandırma) testinden geçirilmektedir. Böylece sera örtüsünün dayanıklılık süresi ölçülmektedir.
Bu test; üretimi yapılan sera örtülerinin doğa ve hava şartlarına karşı dayanıklılığını ölçerek kullanım süresini belirler.
Üretilen her sera örtüsü kalite standartlarına uygundur. Ürün her aşamada kontrol edilmektedir.